neděle 30. listopadu 2014

Advent aneb předvánoční adrenalinMilé blogerky, přítelkyně a další návštěvnice mého blogu, děkuji vám, za to že tu jste, že váscooliv nalákalo dojít až sem, k mé ruční tvorbě. Pro nás "tvořivé duše" je toto překrásné předvánoční období  většinou to nejúpornější, nejhektičtější, ale i nejkrásnější, naše tajné myšlenkové pochody, které se nám po celý rok producírují uvitř naší hlavy, duše  mysli právě vyplouvají na povrch a dostávají skutečnou hmatatelnou podobu,fantazie, ruce, pracují na plné obrátky je to takový duševní adrenalin:) . tkhle to cítím, cítím, radost z tvorby ale i zklamání z některých lidí, kteří neumí uznat hodnotu ruční práce, fantazie originality, které neocení to, co mi tovříme s láskou a do výrobků dáváme kus sebe, své duše, svého nitra,myšlenek a potěšení, ale o tom už raději více ani slovo, nenechat si kazit náladu... Nemám poslední dobou mnoho času navštěvovat vaše překrásné blogu, vaší úžasnou tvorbu,ani psát příspěvky.  i ted v tuto chvíli kdy jiní odpočívají, usínají , spí.. já pracuji, nestíhám, vánoce se blíží nezadržitelný tempem a jámám v hlavě ještě tolik představ a plánů a slíbených výrobků. Takže dost už bylo řečí a to co poslední dobou tvořím, vyrábím, šiju :) to vám tu dnes chci kázat. Snad se brzy hektické tempo zklidní a já se tu posadím a prolistuju zpětně i vaše blogy, na které se velmi těším.  Mějte se krásně, předvánočně slavnostně a užijte si každý den plnými doušky jak to jen jde. Proto tu přece jsme, ne ?Velká vánoční sada (roletka, do kuchyně, obýváku, malá záclonka do koupelny, ubrus a běhoun na stůl. podsedáčky. a závěs na komodu v kuchyni :)


Tímto se dnes musím rozloučit  mějte se krásně jdu ulehnout, abych bla na zítřek schopna další tvorby, které mám před sebou stále ještě dost :)


Krásný 1. adventní víkend

 Martina

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Děkuji Ajko, brzy k tobě taky juknu ted toho je moc, ale už finišuju tak pak si sednu a budu číst a kochat se :) Měj se mooc hezky pa

   Vymazat
 2. Martinko, krásná práce! A trochu zpomal, ať si advent i Vánoce užiješ ve zdraví!
  Hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko děkuji :). To není práce za týden, šít sem začínala už někdy v září, nemám každý den možnost se tomu věnovat tak dělám po chvilkách, ted už se blížím do finále :) . Měj se krásně.

   Vymazat
 3. Milá Marti, krásné práce...
  Užij si adventní čas plnými doušky v klidu a pohodě. Lidka

  OdpovědětVymazat

Velmi srdečně děkuji za Váš čas který jste strávily prohlížením mého příspěvku a za vaše milé komentáře. Je mi ctí číst vaše řádky a budu se těšit na vaší návštěvu třeba u dalšího příspěvku.
♥♥♥
S láskou Vaše Martina