úterý 26. května 2015

Návrat aneb už zase tvořím

Krásný den všem,
tak jsem zpět, vím, vím, je to ostuda, můj poslední příspěvek byl, ještě v roce 2014, a to na Silvestra. Uplynulo hodně vody, času a já se potýkala se změnami, s něčím novým, a nejen na blog, ale na tvoření vlastně vůbec nebyl čas. Konečně jsem nastoupila do zaměstnání, a však to všechny znáte, mateřská je mateřská, ale ten návrat po letech do práce a pak to vše zvládnout skloubit, čekala jsem kdy se zajedu, kdy přijdu z práce a nebudu utahaná jako malý štěně. Jsem tu. zpátky mezi vámi, zase tvořím, žiju, raduji se. Mezi tím co jsem tu nebyla naše Nelinka prošla zápisem a od září budeme mít doma prvňáčka :), už se řádně připravujemeA teď už zpět k tvořeníčku :)

Jelikož se (usuzuji dle ročního období :) ) blíží léto, nemůžeme se obejít bez nových sukýnek.
Beruškám do toho přerůžovělého pokojíčku přibyli nové polštářky se sovičkama :)


ještě jedna balonová sukýnka ušitá minulý týden :)

 A nové záclonky / roletky do obýváku a kuchyně :)
Tím pro dnešek končím. I tak toho, mám pocit, najednou bylo až dost. Doufám, že počasí nám bude přát a sukýnky využijeme a sluníčko nás bude plně dobíjet svou neskutečnou energií, nejen k dalšímu tvoření, ale i k letním radovánkám, výletům a všemu co k létu patří, musím říci, že už mi to velmi chybí a těším se na ledovou kávu, bazén, slunko, chladivé drinky, grilování, i snědý odstín pokožky.
Mějte se mooc krásně. Věřím, že se zase budeme potkávat častěji.
                                           
                                                         vaše Martina

4 komentáře:

 1. Martinko, nástup do práce je vždycky velká změna! I tak si toho stihla spoustu!
  Vítej zpět! Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Helenko, ráda tě tu u mne vidím :). Jo byl to pro mě opravdu zápřah, ještě v zimě, když je takové ro počasí na paní, to moc nepřidá, no ale s nástupem jara a sluníčka dostávám zase čím dál více chuti a nálady.. snadmi to vydrží :). Měj se krásně. Martina

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji Ajko, ráda tě tu vidím :). Koukala jsem včera k tobě a nestačila jsem se divit, největším překvapením pro mne byla Markétka, tak velmi opožděně gratuluji, ale že si to ta tvoje holka dokázala naplánovat že ? Na štědrovečerní večeři do porodnice, to je teda extra něco hlavně že jsou ale zdravé a měli jste je brzy doma. Měj se krásně Martina

   Vymazat

Velmi srdečně děkuji za Váš čas který jste strávily prohlížením mého příspěvku a za vaše milé komentáře. Je mi ctí číst vaše řádky a budu se těšit na vaší návštěvu třeba u dalšího příspěvku.
♥♥♥
S láskou Vaše Martina