pondělí 10. srpna 2015

Zpátky k háčku

Zdravím všechny ,
 tak jsem se po několika měsících vrhla zpět na háčkování :) Bylo to třeba, kamarádce jsem slíbila, že jí uháčkuji čepičky pro malou nedávno narozenou Elišku ♥, a již si pomalu, ale jistě připravuju na podzim, no co, říkala jsem si, že jsem blázen, ale proč? Vždyt je téměř půlka srpna, září za dveřma, a i když nám letos slibují i na září krásné počasí, pak se ze dne na den ochladí a mi budeme bez čepice :)
 Tak dnes něco málo z mého tvořeníčka :)


Pro malou Elišku  :)

Pro Lucinku ♥
Má malá dáma.. když už má krásnou čepici tak se musí také nalíčit že :) co na tom že jí jsou teprve 4 roky :)My litlle princes:)                                                 pro Nelinku hommles baret
                  Nelinka je stále v pohybu a nemá čas, takže se mi nepodařilo ji v čepičce vyfotit:)

To je pro dnešek vše, mějte sekrásně, nenadávajte na příšerná horka, než se nadějeme bude senám po tomhle počasí stýskat, :)
                                            Martina

2 komentáře:

  1. Martinko, kouzelné čepičky a kouzelné modelky :o)
    Přeji hezké odpoledne, Helena

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji Helenko, ta moje malá princezna si právě rozbilapořádně nos,takžejá mám po hezkém odpoledni. Naštěstí se obejdeme bez doktora, ted usíná. Tak snad bude po spinkání lépe.

    OdpovědětVymazat

Velmi srdečně děkuji za Váš čas který jste strávily prohlížením mého příspěvku a za vaše milé komentáře. Je mi ctí číst vaše řádky a budu se těšit na vaší návštěvu třeba u dalšího příspěvku.
♥♥♥
S láskou Vaše Martina